Dveře

Zobrazeno v Plast

Blog webekm.com the ekm.

Download from BIGTheme.net free full premium templates

V našem sortimentu jsou samozřejmě i vchodové dveře. Dveře lze vyrobit klasické jednokřídlé, dvoukřídlé, jednokřídlé s pevným bočním dílem, nebo např. s horním světlíkem apod. Všechny jmenované typy lze vyrobit v různých barvách, s různým členěním a s různým poměrem plných částí a skla. Z vnější strany lze osadit kliku, kouli nebo moderní svislé madlo. Vše závisí na požadavcích zákazníka a předpokládaných rozměrech.

Obecně vzato existují 2 základní způsoby, jakými lze vchodové dveře řešit. Prvním je dveře členit pomocí příček. Tak vzniknou jednotlivá pole, která lze vyplnit buď plnou výplní nebo sklem. Druhým způsobem je použití takzvaných tvarových výplní, tedy hotových desek různých tvarů a s různým zasklením. Tyto tvarové výplně jsou vyráběny z plastu (zastaralá technologie, kterou již nedoporučujeme), z tvrzené pryskyřice (tzv. HPL desky), ze sklolaminátu nebo z hliníku – záleží na vybraném typu výplně.

Součástí našeho sortimentu jsou předsazené dveřní výplně (nazývané též nalepené nebo křídlopřekrývající), které se díky své eleganci stanou nepřehlédnutelnou dominantou Vašeho domu. Výplň není vsazena do křídla, jak to bývá obvykle zvykem, ale je na dveřní křídlo nalepena. Tím se dosáhne větší pevnosti a stálosti dveří, ale zejména jejich dokonalého moderního vzhledu. 


 vsazená dveřní výplň

 předsazená dveřní výplň

Následující obrázky jsou pouze zlomkem celkové nabídky. Vzhledem k velkému množství různých kombinací barev, tvarů a zasklení není možné uvést kompletní sortiment.

Příklady dveří členěných pomocí příček:

model č. 01
model č. 02
model č. 03
model č. 04
model č. 05
       
model č. 06
model č. 07
model č. 08
model č. 09
model č. 10

Příklady dveří s tvarovou výplní:

klasické vsazené výplně

model č. 1
model č. 2
model č. 3
model č. 4
model č. 5
moderní vsazené výplně
 
   

 

model č. 6
model č. 7
model č. 8
model č. 9
model č. 10
předsazené výplně
 
     
model č. 11
model č. 12
model č. 13
model č. 14
model č. 15