Tetragon T300 střed

Zobrazeno v Plast

Blog webekm.com the ekm.

Download from BIGTheme.net free full premium templates

aluplast malĂ˝ 

                

 Základní údaje:

 

počet komor rámu 6
počet komor křídla 6
stavební hloubka 85 mm
pohledová šířka 120 mm 
zasklení 1,1 až 0,5 W/m2K
těsnění trojité středové

Novinkou v našem sortimentu je profilová řada T300.

Mezi její hlavní výhody patří stavební hloubka 85mm a pevné středové těsnění, to vše při zachování velmi příznivé ceny. Právě kombinace nejvyšší kvality a dobré ceny z této řady dělá náš přední profil.

Profily mají Uf = 1,0 W/m2k, díky čemuž je dosaženo výsledných hodnot Uw až 0,76 W/m2K (při použití trojskla s Ug = 0,5 W/m2K). Pevné středové těsnění zaručuje i vyšší ochranu proti vloupání.

Barevné provedení u těchto oken je buď standardní bílé, jednostranná nebo oboustranná fólie, nebo hliníkové opláštění lakované na libovolný RAL odstín. Z nabízených fólií určitě stojí za zmínku fólie VLF, které mají hrubší ražbu velmi podobnou opravdové struktuře dřeva, nebo naopak hladké fólie.

Další velkou výhodou této řady je možnost použití vloženého hliníkového prahu do balkonových dveří. Tím je snížena výška profilu, který se musí u balkonových dveří překračovat, zároveň ale v dolní části rámu zůstanou v tomto případě 2 těsnící roviny. Toto řešení je u plastových balkonových dveří v kombinaci se sníženým prahem zcela unikátní a je bez obav vhodné i do obytných prostor, aniž by hrozilo riziko špatné těsnosti v dolní prahové části.

Stejně jako u našich ostatních profilových řad, i zde je možnost použít skryté kování.