Tetragon T700 střed

Zobrazeno v Plast

Blog webekm.com the ekm.

Download from BIGTheme.net free full premium templates

 

 

Základní údaje:

počet komor rámu 6
počet komor křídla 6
stavební hloubka 82,5 mm
pohledová šířka 123 mm
zasklení 0,6 až 0,5 W/m2K
těsnění  trojité středové

U této profilové řady se stavební hloubkou 83mm se podařilo koeficient prostupu tepla výrazně snížit, a to až na hodnotu Uf = 0,98 W/m2K. Tato hodnota v kombinaci s použitím izolačních trojskel o tloušťce až 48 mm zaručuje, že tento profil má nepřekonatelné tepelně-izolační vlastnosti, díky kterým představuje špičku na trhu. Prostor mezi rámem a křídlem je oproti dorazovým systémům ještě jednou předělen bytelným středovým těsněním s dutinou. Díky tomu dosahují okna špičkové těsnosti i za vysokých přetlaků způsobených silným větrem a nárazovým deštěm. Ze stejného důvodu jsou okna mimořádně bezpečná – zloděj nemá šanci vypáčit kování, protože se k němu přes středové těsnění ani nedostane.

Profily jsou samozřejmě vyztuženy ocelovou pozinkovanou výztuží, která je umístěna do hlavní komory mezi přidržovací výstupky pro ještě lepší přerušení tepelného mostu.

Tento profil se dodává standardně s elegantním plochým křídlem a zasklený výhradně izolačním trojsklem s hodnotou Ug=0,6 nebo dokonce 0,5 W/m2K. Pokud požadujete zasklení pouze izolačním dvojsklem nebo dáváte přednost pohledově zakulacenému křídlu, je zde možnost použít předsazené 5-ti komorové křídlo. Okna jsou dodávána v obvyklých barevných provedeních – bílá, jednostranný dřevodekor, oboustranný dřevodekor nebo v provedení acrylcolor. Okna je také možno opláštit hliníkem a nalakovat na libovolný RAL odstín.


 předsazené křídlo

 hliníkové opláštění