Tetragon LUMAXX

Zobrazeno v Plast

Blog webekm.com the ekm.

Download from BIGTheme.net free full premium templates

 

 

                      

NOVINKA !!!

Základní údaje:

počet komor rámu 6
počet komor křídla 6
stavební hloubka 82,5 mm
pohledová šířka 103 mm 
zasklení 1,1 až 0,5 W/m2K
těsnění trojité středové

Tato profilová řada vychází typově z řady T900, má však pohledově užší křídlo. Okna z těchto profilů jsou vhodná zejména do rekonstrukcí starších budov, kde byla doposud stará dřevěná okna. Jejich výměna za standardní plastová okna pak často vypadá nepatřičně, protože místo původního úzkého dřevěného rámu + křídla je okno najednou "samý plast". Profilová řada LUMAXX je pro tyto případy ideální. U dvoukřídlých oken navíc doporučujeme použití velmi úzkého štulpu (tzv. monoštulp), tím je okno proporčně velmi podobné původnímu dřevěnému oknu a na budově nepůsobí rušivě. Velmi dobře řešitelná jsou i trojkřídlá okna, kde ve srovnání s "klasickým" plastovým oknem může být v součtu o 10-15cm méně plastu a více skla.

Okna LUMAXX lze ale samozřejmě použít i do novostaveb nebo novějších budov, pokud zákazník preferuje pohledově užší profily.

Okna jsou dostupná ve standardní bílé barvě nebo samozřejmě i v kompletním vzorníku dekorových fólií. Osvědčená pro tyto případy je mimo jiných i krémově bílá fólie.  

Pro zaručení dobrých statických vlastností všechna skla v této profilové řadě automaticky vlepujeme do křídla.

Šířka profilů u dvoukřídlého štulpového okna: