Profil T300

Standardně v naší nabíce - profilová řada T300, technicky dokonalá, za přijatelnou cenu!

Váš výrobce oken v Českých Budějovicích

Firma Tetragon je Váš výrobce plastových oken a hliníkových oken i dveří. Výroba je umístěna přímo v Českých Budějovicích. Zajišťujeme kompletní řešení - zaměření, výrobu, dodání a montáž, i následný servis.

O společnosti

Společnost TETRAGON CB byla založena v roce 1991. Postupným vývojem přes stavební a inženýrskou činnost se dostala k výrobě plastových a hliníkových stavebních výplní, která se roku 1998 stala hlavní náplní firmy.  Za tuto dobu jsme získali řadu profesionálních zkušeností vedoucích k neustálému zvyšování kvality a rozsahu našich služeb.

Provádíme komplexní dodávky zejména oken, dveří a prosklených fasád do všech typů objektů včetně veškerého možného příslušenství.

Veškerá produkce je prováděna zakázkovou formou podle konkrétního požadavku zákazníka. Všechny naše výrobky pochází výhradně z naší vlastní výroby, která se nachází přímo v Českých Budějovicích. Zásadně neprodáváme cizí produkty zastřeného původu z ciziny, za které se nelze zaručit co se materiálu a kvality týče.

Společnost zaměstnává celoročně asi 40 stálých zaměstnanců.
Hlavním cílem je spokojený zákazník, který nás doporučí dalšímu. Proto přehnaně neinzerujeme, ale raději se opíráme o výsledky naší práce, což považujeme za serioznější a přinášející dobré obchodní výsledky.

Spektrum výroby je tvořeno zakázkami od jednoho sklepního okna až po velké stavby o finančním objemu naší dodávky řádově 10 mil. Kč. Lze tedy předpokládat, že jsme schopni vyhovět Vašemu požadavku na dodávku plastových nebo hliníkových oken a dveří, což je i naším přáním.

Naší výsadou jsou pak různé speciální produkty, které nás odlišují od ostatních firem. Běžně tak vyrábíme atypy, jako jsou např. zdvižně-posuvné dveře (HST), vchodové dveře s předsazenou výplní, dvoukřídlá okna s velmi úzkou profilovou kombinací uprostřed (tzv. monoštulpy), okrasné profily na okna do starých budov, plastová okna s hliníkovým opláštěním, okna se skrytým kováním a mnohé další. Spolu s velmi širkou nabídkou dřevodekorových fólií nás toto jednoznačně činí unikátní firmou, kde jistě uspějete se svými náročnými požadavky. Zároveň je nám ctí, že jsme jako jedni z mála v České Republice splnili náročné podmínky a získali oprávnění na zpracování úplně nového profilového systému KUBUS.